Alustasime koostööd Magnetmediaga aastal 2012 ja kuni tänaseni pole pidanud pettuma. Oleme oma päringutele saanud alati operatiivselt tagasisidet ja meie töös on see väga oluline. Rääkides teadmistest, siis tänu Magnetmediale olen saanud väga hea ülevaate Baltikumi ning Soome turgudest. Omades täpset ülevaadet on lihtne teha otsuseid kuhu ning mis ulatuses reklaamieelarvet suunata. Soovin kogu tiimile edu ja uusi ning huvitavaid projekte millega tööd teha. Jätkake samas vaimus!

Tamara Naumenko

Põhja-Euroopa turundusdirektor / Carlson Rezidor Hotel Group

Oleme Magnet Mediaga koostööd teinud peamiselt Internetiturunduse vallas. Kohalike turgude mõistmine võib osutuda keeruliseks. Seetõttu on hea, kui sul on tiimis ka mõni kohalik meedia taustaga inimene, kes aitab planeerida tuleviku strateegiaid ja kampaaniaid.
Mulle meeldib väga, et Internetiturundus on valdkond, kus kõik tulemused on täpsed ja analüüsitavad. Meie koostöö Kadriga algas 2016 Septembris, mil alustasime Facebooki lehe loomisega Puhas Kosmeetika brändidele. Usun, et tegemist oli mõistliku investeeringuga, sest tänaseks on meil lojaalne kliendibaas kellega tööd teha. Kujundasime täielikult ümber ka Getz Eesti Autodele suunatud lehe, mis on tänaseks samuti hoo sisse saanud. Oleme tulemustega rahul ja soovitaksime koostööd Magnetmediaga ka oma koostööpartneritele ja klientidele.

Ilze Aperāne

Turundusjuht / SIA GETZ Nordic

Efektiivset koostööd meediaagentuuriga Magnet Media oleme teinud 4. aastat. Reklaamiturul toimub pidevalt midagi uut ja põnevat- agentuur aitab meil kursis olla meediaturul toimuvaga. Koos langetame õigeid otsuseid ning analüüsime reklaamikampaaniate tulemusi. Võib öelda, et Lauri on meie jaoks just nagu omatöötaja, kes on vajadusel alati olemas.

Andres Krjukov

Springfield brändijuht Baltikumis